Duyurular


EMITT 2018 KATILIMI

Blog Single

ISTTA olarak EMITT 2018 - DOGU AKDENIZ ULUSLARARASI TURIZM VE SEYAHAT FUARI HOSTED BUYER LOUNGE in 536 m2 lik Stant kurulum ve Catring Hizmetlerinin sponsorlugunu üstlendik.

ISTTA, EMITT 2018 kapsaminda gerçeklestirilen ve yaklasik 80 ülkeden 600 ün üzerinde “HOSTED BUYER” ’in 7000 is görüsmesi yapmasina imkân sagladik.

ISTTA, Pullman Istanbul Airport Hotel And Convention Center’da 80 ülke’ den 600 ün üzerinde “HOSTED BUYER” lara Gala gecesi düzenledik. “HOSTED BUYER”’ lara Gala gecesinde dernegin tanitim filmi ve slogani “Definitely Istanbul” isimli filmi sunduk.

Çanakkale ve 2018 Troia yili tanitimi vesilesi ile Çanakkaleli turizmcilere de destek vererek ISTTA olarak Çanakkale turizmine de katkida bulunduk. Sektörle isbirligi içerisinde oldugumuzu gösterdik. Gece ye Çanakkaleli turizmciler ile Sayin Vali Orhan TAVLI da katilim göstererek destek verdi.

Birlesmis Milletler Dünya Turizm Örgütü eski Genel Sekreteri Talep Rifai’yi de ISTTA olarak Pullman Istanbul’da agirladik. ISTTA Yönetim Kurulu Baskani Saruhan Sarayli, ISTTA ikinci Baskani I. Halil Korkmaz, TÜROFED Yönetim Kurulu Baskani Osman Ayik, AKTOB Yönetim Kurulu Baskani Erkan Yagci ve bakanlik yetkilileri katilimi ile Istanbul’un tanitimina iliskin yapilacak çalismalar konusunda bir toplanti düzenlenerek görüs alis verisinde bulunuldu. Talep Rifai bundan sonra ISTTA nin gönüllü marka elçisi olarak destek verecegini, Istanbul un sembolü olan, lale motifli ISTTA rozetini takarak basladi.